Evasky

Jsou pro morče lepší hobliny nebo něco jiného(Ručník,pe­lety,atd…)

Nejlepší odpověď
dědapetr

Hobliny,seno,pelety a sláma.Vše se dá potom spálit a nebo zkompostovat.

Další odpovědi
hanulka11

i z důvodu hygieny , přeci mu nebudeš prát ručník

hobliny vysypeš vymyješ klec a dáš nové
dojdi se podívat do zverimexu jak je chovají

aloevera5

Já mám nejlepší zkušenosti s hoblinami, takže mohu doporučit.

Zasílám link na různé druhy podestýlek, tam je více informací pro a proti různým podestýlkám.

Zdroj: http://www.kra­lici.cz/morca­ta/pages.asp?f=by­dleni

taxio

Já používám pelety ale teď neni topná sezóna takže nejsou k sehnání.

samicek333

ručník je mesmysl – my dáváme hobliny, ty jsou nejlepší nebo taky piliny – všechno je k sehnání ve zverimexu, tam by ti měli taky poradit

davidjansky

Nám se pro naše morče osvědčila nejvíc tato podestýlka https://www.pelety-premium.cz/po­destylkove-pelety/ . Podestýlka vůbec nesmrdí, takže jestli máte morče v bytě, tak bych vám tuto podestýlku určitě doporučil.