Jsou při kursu pro odpočet bodů i nějaké písemné testy,které pokud se neudělají,nepustí Vás dokončit i praktickou část?

Nejlepší odpověď
standa

V případě nasbírání 12ti bodů a následném zabavení či odevzdání ŘP je nutné absolvovat přezkoušení z odborné způsobilosti.

Toto přezkoušení má 3 části:

  1. TESTY z předpisů pravidel silničního provozu, teorie zásad bezpečné jízdy, zdravotní přípravy
  2. praktická ÚDRŽBA
  3. praktické JÍZDY

Pokud nezvádnete TESTY, nic se neděje a zbývající 2 části lze normálně absolvovat. Po 5 dnech pak můžete provést opravu testů.

Doklad o přezkoušení z odborné způsobilosti je platný 30 dní.

Požádat o vrácení ŘP však můžete až po uplynutí 1 roku, takže je užitečné ´přezkoušení´ absolvovat až poslední měsíc trestu.

Další odpovědi
cukrar

anonyme, nemyslíte náhodou zkušební polygon? Tam je kurs s odpočtem bodů.