annas

Jsou pravdivá slova:„Máme těžší život než naši předkové, protože si musíme opatřovat víc věcí, které usnadňují život?“

Autorem je Gabriel Laub, česko-polský esejista a aforista (24. října ). 1928, Bochnia – 3. února 1998).

Která věc (věci) vám nejvíce usnadňují život? Podobná otázka byla možná položená, ale uvádím jako dodatek k výroku.

Nejlepší odpověď
dědapetr

Ano jsou pravdivá.Proto,že jsou věci bez kterých si život neumíme představit a přesto by se dalo bez nich žít.Například:ho­licí strojek,mixér,mi­krovlnka,myčka nádobí,pračka,atd.

Další odpovědi
vagra

Ten těžší život je daň, kterou zcela vědomě a jak je vidět někdy i rádi, platíme za své pohodlí.
Těch vymožeností, bez kterých si nedovedu představit život a které mi usňadňují život je celá řada.
Je těžké vybrat ty nejdůležitější.
Protože jsou informace a komunikace s lidmi pro mě dost důležité, lhal bych kdybych tvrdil, že mezi ně nepatří i internet.

anonym

Ja si napriklad opatruji vice veci , abych ten zivot mela lehci. 🙂 -iv- Jsem rada za el. sporak , ze nemusim topit , za auto , ze nemusim brouzdat ve snehu … za telefony , ze muzu kdykoliv zavolat synum ( ale na ty telefony by me tedy zajimal i jejich nazor ) 🙂 -iv-