Avatar uživatele
annas

Jsou pravdivá slova:„Máme těžší život než naši předkové, protože si musíme opatřovat víc věcí, které usnadňují život?“

Autorem je Gabriel Laub, česko-polský esejista a aforista (24. října ). 1928, Bochnia – 3. února 1998).

Která věc (věci) vám nejvíce usnadňují život? Podobná otázka byla možná položená, ale uvádím jako dodatek k výroku.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? vagra, rynek878, takhlene, Andělé, dědapetr, anonym, Nikkol před 4726 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

Ano jsou pravdivá.Proto,že jsou věci bez kterých si život neumíme představit a přesto by se dalo bez nich žít.Například:ho­licí strojek,mixér,mi­krovlnka,myčka nádobí,pračka,atd.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
vagra

Ten těžší život je daň, kterou zcela vědomě a jak je vidět někdy i rádi, platíme za své pohodlí.
Těch vymožeností, bez kterých si nedovedu představit život a které mi usňadňují život je celá řada.
Je těžké vybrat ty nejdůležitější.
Protože jsou informace a komunikace s lidmi pro mě dost důležité, lhal bych kdybych tvrdil, že mezi ně nepatří i internet.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Ja si napriklad opatruji vice veci , abych ten zivot mela lehci. 🙂 -iv- Jsem rada za el. sporak , ze nemusim topit , za auto , ze nemusim brouzdat ve snehu … za telefony , ze muzu kdykoliv zavolat synum ( ale na ty telefony by me tedy zajimal i jejich nazor ) 🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek