salsa verde

Jsou postupy vyšetřování reálné?

V seriálu Sběratelé kostí. Skutečně takové metody existují nebo je to jen sci-fi?

Nejlepší odpověď
manon

Řekla bych, že metody existují. Věda toho umí docela dost. Jen to není tak dostupné v praxi a to ani v Americe, jak se tam prezentuje. V ČR se leckdy nepodaří sejmout ani otisky prstů :)

Další odpovědi
iceT

Kdybychom měli vzít jako příklad jiný seriál,CSI … například,tam také použvají všelijaké metody,tak myslím,že postupy by i reálné být mohly,jen asi na jnich bude pracovat mnohem více lidí,než jak je v CSI prezentováno.