Tomas001cz

Jsou podle vás Simpsonovi vhodní pro děti?

Nejlepší odpověď
briketka10

ano jsou správňácky praštěný a
mě coby starší se moc líběj je mi
jedno, jestli se na ně dívaj děti..
vždyť na South park taky koukaj né :D

Další odpovědi
zelezo1983

Jo proc by nemohly byt?

Konan-Pain

Jo.

www

Nesleduji to, diskuze jsem ale našel zde:

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&q=Sim­psonovi+vhodn%C3%AD+pro+­d%C4%9Bt&clien­t=ms-opera-mini&channel=new&gws_­rd=cr&redir_es­c=&hl=cs&

Hakunamatata

Ne – jedná se o velmi inteligentní humor a třeba znát širší souvislosti spojené s USA, je třeba mít široký rozhled, jelikož je zde hodně narážek na historické i aktuální záležitosti – ani mnoho dospělých to často nepochopí. Děti se u toho můžou zasmát pouze těm prvoplánovým vtipům.

Araxis

jak který díly a bohužel jsou všechny díly trochu víc přihnuté.Je to odpad z Ameriky a naše děti na to necháváme koukat.Záleží taky pro jak staré děti je to vhodné.Já coby odkojená na broučkách a míše kuličce,maximalně na Šmoulech mi tenhle seriál připadá dosti nevhodný.To je můj názor.

huxa

Araxis- ale jdi ty ;) třeba v písničce „Jede jede mašinka“ se zpívá o sexu ve 13ti letech, to je cajk? :))

Araxis

To bude jakási zmutovaná verze,tu jsem ještě neslyšela :D

huxa

http://www.you­tube.com/watch?v=G8htac0­tXpI