Elixír

Jsou pochybnosti přehnanou opatrnosti, nebo to je projev zbabělosti, proto-že se bojíme byt samotní?

Jsme popelem země a oheň je život, láska a naděje. Vypadá to že máme nadějí v Kristu a jeho absolutní lásce. Ale bude to stačit aby jsme byli silní.

Nejlepší odpověď
Funna

docela zmatená otázka…lépe řečeno není to otázka, ale náboženský blábol…nejsme tu ani v kostele, ani na nějaké náboženské propagační akci…

Další odpovědi
klumprt

Já osobně považuju tyto pochybnosti za záblesky zdravého rozumu.