jsou placene servery na stahovani souboru spolehlive? mohu zadat sve udaje o platebni karte?

potrebuji stahnout jeden soubor z internetu, ale bohuzel to nejde zadarmo. Rada bych i zaplatila, ale bojim se uvadet sve udaje z platebni karty, aby nedoslo ke zneutzi. Stacilo by mi i tridenni bezplatne uzivani serveru, abych si soubor stahla, ale i tak po me vyzaduji udaje z platebni karty, k cemuz jsem neduveriva. Mam na mysli napr. usenet-nl.com, pdfdatabase.com, filestube.com, dl4all.com.

Odpovědi
Fidel

Normální člověk, kterej nakupuje na netu, má pro to speciální kreditku s „omezeným“ zůstatkem. Takže potom je to no problem.