Anonymní An

Jsou petardy povolené ve škole?

Ahoj, chceme s kamarády začít prodávat petardy lidem ve škole, budeme je kupovat od vietnamce. Je to legální?

Nejlepší odpověď
gecco

Ne, není – pro takový prodej se musíš registrovat jako podnikatel – a to ty, vzhledem k věku, nemůžeš…
😁
BTW – přečti si Školní řád…

Další odpovědi
esdys

Doporucuji domluvit se s vedenim skoly :).

Drap

Legální to neni a ve škole už vůbec ne

Mc Merkurion

jestli řádně chodíš do školy a dáváš pozor,tak se na takovou chujovinu nemůžeš zeptat…

marci1

Ne. Jinak skončíte v diagnosťáku (polepšovně). 🙂 Máš štěstí, že Tvá otázka je v kategorii „Zábava…“. Věnujte svůj drahocenný čas něčemu užitečnějšímu, třeba učení. 🙂

orwell

Ne, ale pokud s kamarády usiluješ o vyloučení, tak vřele doporučuji:-)

mosoj

Pokud ti není 18 let nesmíš na na petardu ani sáhnout.