Drap

Jsou ovečky záludná zvířata ?

Myslel jsem si vřdy že ne, ale po shlédnutí tohoto :
http://letecka­posta.cz/517819081
Doplňuji:
Taky reklamy nemusím, ale co má vtip si zaslouží pochvalu

Nejlepší odpověď
hanny 2

Chápu to tak,že ovečky těm lidem zachránily život,protože kdyby z toho auta nevystoupili.­..........
Doplňuji:
To jsem napsala pěknou blbost – kdyby tam ty ovce nebyly,tak by to auto nemuselo zastavit – a zrovna na kolejích,že?Že by to naplánovaly?

Další odpovědi
www

Video dobrý, ale k otázce:
Ne, žádné zvíře není záludné, tuto schopnost má jen člověk.

avel3

ad drap – perfektní video, děkuji
Ve všeobecnosti reklamy nesnáším. proto jsem i omezil sledování televize na minimum a co chci vidět, to si nahraji.
Ale videa s pointou.. a navíc zábavnou, to můžu. =))))

Amie

Především jsou úžasně chlupatý a roztomilý… A navíc, které zvíře není záludné? Takové morče umí vyřvávat na celou zahradu, když dojde jídlo a chce OKAMŽITĚ další porci.

briketka10

moc krásný video, jak se ta jedna šklebí úplně bych se jí lekla a z auta vyběhla natotata..
včera jsem shlédla toho vlčáka a skrytá kamera neměla chybu, jak si lidi myslely, že pejsek je opravdu v jeho tlamě :DD
Doplňuji:
je u toho taky bezva hudba..
jů ta hrubka – mysleli :DD