Pokročilý

Jsou odpovedi.cz boj ? :D

Snažíte se pokládat otázky aby jste nachytali body,nebo aby jste se chlapně dozvěděli to co chcete ? Třeba tuto otýzku jsem dal abych nachytal něaké ty bodíky :D
Doplňuji:
Díky zato,že jste mne podpořili,určitě vám to vrátím :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Stříbrný

Body mě netlačí,něco se dozvím,jen času je málo.
Doplňuji:
Stačí soupeření kolegů,tady je to užitečné.

Bronzový

Ty jsi vyčůranec! A víš co? Za to, že ses přiznal, tak ti dám bod! :-)

Zlatý

Jak už jsem zde párkrát napsala jsem tu proto,protože ráda pomáhám lidem a vím že jím může má odpověd pomoci.Když jsou oni spokojení s mou odpovědí jsem i já spokojená že jsem jim pomohla.

Zlatý

já se teda chci "chlapně" dozvědět to, co chci, a bylo tomu nejinak i dokud jsem nebyl "Zlatý". Myslím, že po tomto přiznání Vám just nikdo žádnou hvězdičku nedá.

Zlatý

Ne nedělám to pro body to není podstatné důležitý je výsledek- informace o tom co neznám a rady o které se můžu podělit,nebo zjistit.

Stříbrný

Ptám se když potřebuju něco vědět a odpovídám,abych pomohl někomu,kdo neví,co vím já.Body mě nějak moc nezajímají.A navíc se tu dozvím spoustu zajímavých věcí,na které by mě třeba ani nenapadlo se zeptat.

Zlatý

<nadsázka> Kvůli nahrabání bodů odpovídám ;o) </konec nadsázky>

Otázky kladu, když chci něco fakt vědět a neumím to vygooglit (což je celkem málo věcí). Nebo když mi jde o názor na nějakej problém.

Zlatý

Vaše otázka je v aktualitách, takže žádný body,,,no a i kdyby byla na hlavní straně,tak dostanete body jen, což podle mého není nic tak převratného,,,
Doplňuji:
mělo tam být ,,,body jen tři,,

Zlatý

Ak vám to urobí dobre, v tejto kategórii vám dám bodíky, koľko chcete. Tieto sa neprirátavajú do celkového hodnotenia.
Pačí sa mi úprimnosť, aj keď, myslím, vypočítavá. (vy mne - ja vám)
Pri mojom "zlate" asi každé vyjadrenie pôsobí ako blabla. Ako keď milionár povie, mňa peniaze nezaujímajú (peniaze tých druhých). Rada sem chodím pre vedomosti, názory ľudí (aj keď mi niekedy pohnú žlčou), sem tam prispejem svojou hrivnou.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4393
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.