Avatar uživatele
antík

Jsou odpovedi.cz boj ? :D

Snažíte se pokládat otázky aby jste nachytali body,nebo aby jste se chlapně dozvěděli to co chcete ? Třeba tuto otýzku jsem dal abych nachytal něaké ty bodíky :D
Doplňuji:
Díky zato,že jste mne podpořili,určitě vám to vrátím :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, anonym, mosoj, Terryle, stana73, SajmonModer, dědapetr před 4759 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
johana 56

Body mě netlačí,něco se dozvím,jen času je málo.
Doplňuji:
Stačí soupeření kolegů,tady je to užitečné.

Upravil/a: johana 56

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
SajmonModer

Ty jsi vyčůranec! A víš co? Za to, že ses přiznal, tak ti dám bod! 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Jak už jsem zde párkrát napsala jsem tu proto,protože ráda pomáhám lidem a vím že jím může má odpověd pomoci.Když jsou oni spokojení s mou odpovědí jsem i já spokojená že jsem jim pomohla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

já se teda chci „chlapně“ dozvědět to, co chci, a bylo tomu nejinak i dokud jsem nebyl „Zlatý“. Myslím, že po tomto přiznání Vám just nikdo žádnou hvězdičku nedá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Ne nedělám to pro body to není podstatné důležitý je výsledek- informace o tom co neznám a rady o které se můžu podělit,nebo zjistit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Ptám se když potřebuju něco vědět a odpovídám,abych pomohl někomu,kdo neví,co vím já.Body mě nějak moc nezajímají.A navíc se tu dozvím spoustu zajímavých věcí,na které by mě třeba ani nenapadlo se zeptat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

<nadsázka> Kvůli nahrabání bodů odpovídám ;o) </konec nadsázky>

Otázky kladu, když chci něco fakt vědět a neumím to vygooglit (což je celkem málo věcí). Nebo když mi jde o názor na nějakej problém.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kropitko

Vaše otázka je v aktualitách, takže žádný body,,,no a i kdyby byla na hlavní straně,tak dostanete body jen, což podle mého není nic tak převratného,,,
Doplňuji:
mělo tam být ,,,body jen tři,,

Upravil/a: kropitko

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Ak vám to urobí dobre, v tejto kategórii vám dám bodíky, koľko chcete. Tieto sa neprirátavajú do celkového hodnotenia.
Pačí sa mi úprimnosť, aj keď, myslím, vypočítavá. (vy mne – ja vám)
Pri mojom „zlate“ asi každé vyjadrenie pôsobí ako blabla. Ako keď milionár povie, mňa peniaze nezaujímajú (peniaze tých druhých). Rada sem chodím pre vedomosti, názory ľudí (aj keď mi niekedy pohnú žlčou), sem tam prispejem svojou hrivnou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek