Pokročilý

jsou obchody New Yourker, Gate, C&A adt. značkový ?

já se tady dohaduju s mámou že značkový jsou a máma říká že ne ... jenom jí chci říct že já mám pravdu
Doplňuji:
ona máma říká že je to stejný šunt jako ten od Vietnamců

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Podle mě je všechno "značka" i ty kalhoty od Veitnamců mají značku, jen nám nepříliš zvučnou a kvalita je sem tam pomíjivá. NewYorker, H&M atd se prodávají po celém světe, takže ano, značkové to je, třeba se vaší mamince jenom prostě nelíbí :)

Další odpovědi:

Podle mne ano, jsou značkové.

Pokročilý

:D Tak to je gól :D jo značkový jsou :) nebo to jsou jako vietnamci atd?? :D

Vše co má značku, je značkový, pokud to myslíš jako "swag" tak je jedno, odkud máš hadry, hlavně ať je to hezké..

Bronzový

Kdyz je na vyrobku znacka, tak je logicky znackovy.
Kazda znacka ma ale ruznou prestiz v ruznych lokalitach a ruznych spolecenskych kruzich.
Neni to ani snad o kvalite, ty znackove byvaji trebas dvakrat prosite, nebo neco malo tam muze byt lepsi, ale vetsinou se ro stejne vsechno vyrabi v cine a nebo nejake bezne fabrice. Trebas mikina nebo botky se mi kolikrat znicily mnohem driv nez ty od korejcu.
Lepsi kvalita by mohla byt leda u modelu od nejakych navrharu, pripadne opravdu drahych znacek kde trebas pouziji lepsi materialy.
Znacky vetsinou funguji stejne jen k tomu ze kdyz se vam neco libi trebas od EXE, tak pak ty obchody navstevujete a najdete tam stylove podobne veci.
Nekteri lide koupi drazsich znacek jako je EA7 a drazsi davaji znat radoby prestiz ze na to maji. Ale jinak v tom zapusobite ve skole a jinak na srazu milionaru, vse je jak kdy a kde. Za sociku trebas rifle byly zde max in a v us v tom makali delnici namisto monterek. Atp.
Cili neni to o kvalite ale jestli potrebujete nutne pusobit ze na to mate.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 412
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 262
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 147
Zlatý annas 141
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 108
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.