Avatar uživatele
Rozamunda

jsou obchody New Yourker, Gate, C&A adt. značkový ?

já se tady dohaduju s mámou že značkový jsou a máma říká že ne … jenom jí chci říct že já mám pravdu
Doplňuji:
ona máma říká že je to stejný šunt jako ten od Vietnamců

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3822 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Matthew

Podle mě je všechno „značka“ i ty kalhoty od Veitnamců mají značku, jen nám nepříliš zvučnou a kvalita je sem tam pomíjivá. NewYorker, H&M atd se prodávají po celém světe, takže ano, značkové to je, třeba se vaší mamince jenom prostě nelíbí :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jirka00

Podle mne ano, jsou značkové.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Majkl95

:D Tak to je gól :D jo značkový jsou :) nebo to jsou jako vietnamci atd?? :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zij.kedluben

Vše co má značku, je značkový, pokud to myslíš jako „swag“ tak je jedno, odkud máš hadry, hlavně ať je to hezké..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jsemtady

Kdyz je na vyrobku znacka, tak je logicky znackovy.
Kazda znacka ma ale ruznou prestiz v ruznych lokalitach a ruznych spolecenskych kruzich.
Neni to ani snad o kvalite, ty znackove byvaji trebas dvakrat prosite, nebo neco malo tam muze byt lepsi, ale vetsinou se ro stejne vsechno vyrabi v cine a nebo nejake bezne fabrice. Trebas mikina nebo botky se mi kolikrat znicily mnohem driv nez ty od korejcu.
Lepsi kvalita by mohla byt leda u modelu od nejakych navrharu, pripadne opravdu drahych znacek kde trebas pouziji lepsi materialy.
Znacky vetsinou funguji stejne jen k tomu ze kdyz se vam neco libi trebas od EXE, tak pak ty obchody navstevujete a najdete tam stylove podobne veci.
Nekteri lide koupi drazsich znacek jako je EA7 a drazsi davaji znat radoby prestiz ze na to maji. Ale jinak v tom zapusobite ve skole a jinak na srazu milionaru, vse je jak kdy a kde. Za sociku trebas rifle byly zde max in a v us v tom makali delnici namisto monterek. Atp.
Cili neni to o kvalite ale jestli potrebujete nutne pusobit ze na to mate.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Nakupování