Bronzový

Jsou někteří lidé opravdu tak moc nechápaví nebo jen úmyslně překrucují to co říkají ostatní,aby z toho vytloukli palce?

Dám příklad. Byla založena anketa: Berete drogy? A pod tím byly možnosti: ne,kouřím,piju alkohol, kouřím i piju, beru všechno.
Já dělám za barem, podle tý ankety jsou pivo a cigára droga, já je prodávám čili prodávám drogy. Odpověděl jem tedy popravdě že prodávám drogy. Nevím co je na tom složitýho na pochopení. Přesto jsem byl opět jedním nejmenovaným uživatelem osočen že porušuju pravidla. To jsem z toho jelen.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

No - ty si tady nezačal zrovna dobře.
A zlepšit si pověst je daleko těžší než naopak.
Ke dnu spadneš lehce, ale vydrápat se zpět - to už dá práci.

Další odpovědi:

Zlatý

Tady ale vůbec nejde o palce, to jen ty o ně pořád bojuješ .Nikdo jiný o nich zde nemluví jen ty.

Zlatý

Kosaaaaku, v anketě jste odpověděl, že drogy neberete, ale prodáváte je. To se dá posuzovat jako dealerství.

Nedivte se závěrům, když jste se vyjádřil jednoznačně, bez další specifikace ...

Doplňuji:
Můj dodatek k odpovědi souvisí s první části otázky. Proč jsou lidé tak moc nechápaví???

Je zřejmě těžké pochopit, že když se dotyčný uživatel zmiňuje předem o závadné otázce, označí ji neoprávněně za spam, nahlásí ji, že mu to není nic platné, protože konečné slovo mají admin. a otázku vrátí zpět...? Tak se i stalo.

Chytrému napověz ...

Vysvětlení je prosté a já se k němu hlásím, stačí nahlédnout do diskuze u dané otázky.
Ale je fakt, že tu dost lidí provokuješ, aby používali stejné zbraně jako ty.
P.S. Též je poučné nahlédnout do diskuze u ankety na tvé téma.
Doplňuji:
Na nechápavost některých spíše spoléhal sám tazatel, když dogmaticky zaměňuje dealera najednou za barmana.

Zlatý

Nemůžu si pomoct, ale teď kosaaaak slušně zaskóroval. :-)))))

Zlatý

Ano, někteří uživatelé časem získávají pocit, že je to JEJICH server a JEJICH pravidla a jsou papežštější než papež. Je to normální jev a nedá se s tím nic dělat.

Zlatý

No jo, tak buď trochu tolerantní.
A vžij se do ostatní většiny, která bere drogy jako drogy :-).

Bronzový

tak příště k vtipu přidej smajlíka... a bude klid
nebo se prostě nesnaž být vtipný za každou cenu - někdy se to nehodí

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.