krftwrk

Jsou nekdy vase odpovedi aktualne vyctene z netu ? + bonusova otazka

Kdyz se nekdo zepta napr. na to, proc je teletubius psychologicky serial a vase odpoved je aktualne vyctena z netu (odpoved jste vedeli az po tom, co se tazatel zeptal), stava se nekdy, ze schvalne neuvedete zdroj abyste pusobili inteligentne ?

A rovou se zeptam > proc je teletubius psychologicky ?

Nejlepší odpověď
anonym

Ano, vždy uvedu zdroj. Je tam více informací k dotazu.

Další odpovědi
ivzez

Já v naprosté většině případů odpovídám z hlavy,
považuji-li to za prospěšné (to nemusí být vždy),
uvádím odkazy na konkrétní paragraf zákona,
případně na OSSZ, ÚP, SÚIP, apod.

Na otázky, na něž odpověď neznám, neodpovídám.
To je i případ Vaší bonusové otázky (nevím).

badisko

O ano pouzivam a proc by nekdo nemel uvadet zdroj ?… chytrejsi nebudes.. ale odpovedi to doda vahu a dotycny si o tom muze precist vice …taky obcas delam to ze primo skopiruji text a vlozim ho zde …prevazne to delam na IT poradne a pak uvedu zdroj ..kopirovaneho textu a vavic dam odkaz ke stazeni software … tak treba na stahuj.cz maji vice informaci o nabizenem softu ..ale vnucuji uzivatelum listicku seznam a dost lidi si ji nevedomky stahne pak ji davaj horkotasko pryc …takze zase davam odkaz na stazeni treba na slunecnice.cz .....
v idealnim pripade primo z oficialnich stranek …
No a k druhemu bodu se vyjadrovat nebudu .....asi vim o co se jedna …nejspis to bude ta pakarna pro deti nikdy jsem nad tim nepremyslel a resit to hehodlam je to uplne nepodstatne .....

Zbynas

Já zdroj uvádím defacto téměř vždy, neuvedu zdroj jen v případech, kdy se jedná o multiotázku, případně složitou odpověď a je potřeba nasbírat informace na mnoha webech. :)

badisko

Ovsem ze tveho profilu je tohle opravdu pecka … Nesnasim radoby-vtipny tro(t)lly na odpovedi, kteri maji porad hloupe otazky !!!

Zdroj; http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/41443

Zato ta tvoje otazka patri mezi ty chytrejsi …kdyby jsi zapatral ve starsich otazkach… tak zjistis ze podobna otazka uz to parkrat padla …