martin14

Jsou někde v Jihomoravském kraji nějaké rybníky nebo řeky, kde by se mohl lovit ryby úplně každý?

Nejlepší odpověď
www

Bez rybářské povolenky dnes nemůžeš chytat prakticky nikde.
Jsou ale jakési většinou menší bezprizorní vodní plochy, kde to jde. Tam zase ale ryby nebývají.
Doplňuji:
Na soukromých revírech nemůže chytat každý, ale jen ten, kdo si pochopitelně zaplatí jejich povolenku(ní) a musí se řídit jejich pravidly.

Další odpovědi
Drap

Ve většině přehrad, rybníků a řek může lovit každý, kdo má příslušný rybářský lístek. Rybolov bez patřičného povolení je v naší republice posuzován jako pytláctví.

tom004

Nevím jak to myslíš,ale zkus se podíva do odkazů.

¨https://www.go­ogle.cz/search?sou­rce=ig&hl=cs&rlz=&q=lov+­ryb+bez+ryb%C3%A1%C5%99s­k%C3%A9ho+l%C3%AD­stku&oq=lov+ryb+bez&gs_l­=igoogle.1.1.0l2j0i30­.207.4778.0.10573­.8.7.0.1.1.0.375­.1590.0j4j2j1­.7.0…0.0…1ac.c9IB­ZvvK3Aw#hl=cs&gs_nf=1&to­k=2BqjSf55KRHPa-Q8VOXW9w&pq=lov%2­0ryb%20bez%20ryb%C3%A1%C­5%99sk%C3%A9ho%20l%C3%AD­stku&cp=51&gs_id=t0&xhr=­t&q=lov+ryb+bez+ryb%C3%A­1%C5%99sk%C3%A9ho+l%C3%AD­stku+v+jihomo­ravsk%C3%A9m+kr­aji&pf=p&scli­ent=psy-ab&oq=lov+ryb­+bez+ryb%C3%A1%C5%99sk%C­3%A9ho+l%C3%AD­stku+v+jihomo­ravsk%C3%A9m+kr­aji&gs_l=&pbx­=1&bav=on.2,or­.r_gc.r_pw.r_cp­.r_qf.&fp=f7dca76­e4366a72&biw=1366&bih=586
Doplňuji:
Pro www a ostatní. To není tak úplně pravda. Znám pár soukromých rybníků kde může chytat každý,kdo si u majitele za poplatek koupí „povolenku“,na určitou dobu. Každý má jiné podmínky.Někde můžeš chytat,ale musíš pustit. U jiného, si určité množství chycených ryb můžeš odkoupit. A nemusíš mít ani ryb. lístek,ani povolenku,a ani nemusíš být členem ČRS.

terry

Specifikuj výraz – úplně každý.
Myslíš úplně každý s koupeným a platným rybářským lístkem? Tak to ano, jsou.