Džanička

Jsou někde na netu stránky, jako je třeba www.abc.cz, nebo www.aaapoptavka.cz a jim podobné… ale pozor…

… mám na mysli stránky kde jsou dodavatelé a odběratelé kteří jsou neplátci DPH.. Jestli mi rozumíte..
Doplňuji:
arygnoc chápu jak to myslíte, ale pokud já nejsem plátce, tak ode mě zboží koupí také většinou jen neplátce.. Proto jsem se ptala jestli je něco na internetu, kde bych v takovýchto odběratelích mohla hledat..

Nejlepší odpověď
arygnoc

neplátce dph (bohužel) neexistuje.
všichni ho (přímo nebo nepřímo) platíme.
Je to dobře vymyšleno.