Skinn3r

Jsou někde na internetu k dispozici výsledky výzkůmů ?

Mam na mysli jakýkoliv výzkum at výživa,zdraví,na­notechnologie,ves­mír.

Odpovědi
NotFound

No přímo výsledky jsou obtížně přístupné. Většina publikací ve vědě se publikuje do vědeckých časopisů, které jsou obvykle velmi drahé. U nás je nejjednoduší přístup k takovým zdrojům přes technické vysoké školy a technické knihovny. Většina těchto zdrojů je však anglicky.

Z populárnějších zdrojů dostupných na internetu doporučuji weby jako jsou vtm.cz, osel.cz, exoplanety.cz, newscientist.com.