Jsou někde k sehnání chrániče zdi za postel?

Sháním pro vnoučka chránič zdi za postel,můžete poradit obchod nebo výrobce?

Odpovědi
anetadela1

Výrobce ani obchod vás sice neporadím. Ale zkuste tam přidělat koberec. My jsme to udělali našim holkám a vypadá to hezky. Je to dětský motiv s myšma. Dá se koupit normálně na metry někde v kobercích. Ale museli byste si s tím vyhrát, nejde to rovnou přitlouc do zdi.

elektrikář

My jsme mněli dřevěný rám na kterém byl natažený a propletený popruh, vrstva vatelínu a poražené stejnou potahovou látkou jako gauč. Bylo to teplé a mněkounké.