bolak

Jsou nějaký mobily, který by uměly např. nahrávat písničky z rádia nebo nahrávat telefonní hovory do zvukovýho souboru?

Nejlíp nokie, pokud ten podnik ještě nekrachnul.
Doplňuji:
marek.29: to je snad jasný že když dáš mobil k rádiu že umí nahrávat rádio
..to já mám teda zase doma plácačku na mouchy, která umí počítat odmocniny

samozřejmě že sem myslel přímo – z rádia v mobilu… joudo :)))

Odpovědi
marek.29

Myslím, že je to hodně telefonů – například můj Sonyericsson C905 nahrává hovor do svého zvukového souboru (ten má pak formát .amr) a nahrává cokoliv – když dáš mobil k rádiu tak písničky z rádia třeba.. Ale dnes už stačí aby měl telefon mikrofon a trošku místa na ty soubory a zvládne obojí 😉 z Nokií to měla 3200 nebo známá 6230i – ty najdeš spíš v bazarech. ;)
Z novějších Nokia 700 http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/nokia-700/

Doplňuji:
nevim jakej jouda by v dnešní době chtěl nahrávat písničky z rádia – ta kvalita musí být otřesná – to teda můj SE C905 neumí.. Ale zbytek platí tak, jak jsem napsal.. ty záznamy jsou většinou dost hrozný a ve formátu .amr

arygnoc

samozrejme.
dneska sú mobily, ktoré Vás privedú i na mizinu, či k zúfalstvu, ktoré sami telefonujú a pod.