M-Rock

Jsou nějaké typické znaky pro natažené či natržené vazy v koleni?

Máte zkušenost s poraněním vazů v koleni? Před týdnem jsem si poranil koleno v posilovně a teď mě čeká vyšetření kde se pozná zda je to natažené nebo urvané. Jsou nějaké typické znaky pro tato zranění? abych třeba věděl než mi budou dělat za týden artroskopii..Mě by uklidnilo kdybych věděl, že tam nic utrženého nemám…

Nejlepší odpověď
zbynekplzen

osobně jsem měl natažené vazy v koleni , píchalo mi v jednom bodě ,chůze byla velmi bolestivá , a 3 dny jsem cítil každý pohyb i v ortéze i ve spánku, no nic moc cca 3–4 týdny klidu a min 2 týdny rozhýbání