Zlatý

Jsou nějaké starší filmy, které jste viděli již několikrát a přesto se na znovu rádi podíváte? Které?

Doplňuji:
U mě to jsou z českých všechny s Vlastou Burianem a pak Rocky a Touha smrti.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

No jéje! Jestli myslíš české, tak u mě vedou Pane, Vy jste vdova!, Šťastnou cestu!, Noční motýl, Bony a klid, Adéla ještě nevečeřela, Člověk proti zkáze, Jára Cimrman ležící, spící a Holka na zabití.

Další odpovědi:

Zlatý

U mě například Nekonečný příběh,Smrtonosná zbraň,Smrtonosná past,dále samozřejmě staré české komedie,hlavně ty s Burianem.
Je dost snímků,na které se dívám opakovaně.

Bronzový

Anděl na horách, na dovolené a vůbec všechny české tzv. lehké, odpočinkové filmy.

Bronzový

Sněženky a machři- Pokaždé co se na ně dívám, tak se pěkně zasměju :)

Zlatý

Věc, Vetřelec 1.díl, Statečné srdce, Johanka z Arcu, Poslední mohykán, Poslední skaut, Devět a půl týdne, filmy s Al Pacinem, R.de Nirem, Jet Liem, Clintem Eastwoodem, Johnny Deppem, Tommy Lee Jonesem, Bruce Willisem, staré kovbojky, je jich mnohem víc..

Bronzový

Ano jsou to všechny filmy od roku 1930-1990,hlavně filmy ze 30,40,50,60let minulého století,na csfilmu se dívám každý den................

Pokročilý

např. Slunce, seno...., Policejní akademie, Cesta do pravěku, Zítra to roztočíme, Marečku, podejte mi pero, Do hlubin študákovy duše, Bylo nás pět, Lovec policajtů a skoro všechny filmy se Seagalem

Zlatý

Tak bude jich víc,ale nejoblíbenější filmy,na které se můžu opakovaně podívat jsou:
Vzkaz v lahvi, Hranice zlomu, Pán prstenů, Medvěd, Medvědí vodopády..

Pokročilý

Pět Sullivanů, Tenkrát na západě, Velké manévry, S tebou mě baví svět, Tristana, Muž a žena, Popínavé květy, Ve znamení květiny, Hospoda Jamajka, Jana Eyrová, Na Větrné hůrce, já vím, že je to takový mišmaš a byl by ještě větší, kdybych vzpomínala dál, je toho hodně...

Pokročilý

Policejní akademie:)))))

Zlatý

To jich je spousta.Seznam by se sem ani nevešel.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4392
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.