kuldas7

jsou nějaké postihy za pozdní přihlášení vozidla?

Koupila jsem automobil a nyní jsem nemocná. S autem jezdí přítel. MT mám prostřihlý a včera jsem si všimla že je to prostřihlé u data 21.2. Hrozí mi za pozdní přihlášení nějaký postih?

Odpovědi
klumprt

Na opravdu fundovanou odpověď bych musel strávit několik vzácných chvil na stránkách úřadů a tam je obvykle docela problém najít nějakou hodnotnou informaci.
Takže napíšu, co se domnívám:
Pokud bude auto stát v garáži, tak tam podle mě může stát víceméně neomezenou dobu a je jedno, kdy se vám podaří dostat se s papíry na úřad.
Velký problém by byl, pokud by vás chytili při jízdě v autě s propadlou převozní značkou a bez přidělených tabulek. Další velký problém by byl jezdit v nepojištěném autě, ale předpokládám, že to je vám jasné. Myslím, že v těchto případech jsou pokuty desetitisícové.