Jsou nějaké nové informace o ukončení a sloučení MSN se Skypem?

Už or zimy se i na oficiálních stránkách MSN a i jako reklama v MSN chatovacím okně ukazuje zpráva, že MSN bude navždy uzavřeno od 8. dubna a že se bude slučovat se Skypem.
Už je ale 13. duben a MSN stále funguje jako dřív, přesto, že Microsoft tvrdil že od 8. dubna by nemělo být možné se přihlásit na MSN, dokud to neaktualizujeme pro sloučení se Skypem.
Hledala jsem na googlu, proč MSN stále funguje, nebo jestli je opět nějaký změna v datu, jelikož dříve říkali, že MSN skončí iž měsíc předtím, ale pak to posunuli právě na ten 8. duben. Ale nic jsem nenašla. Nemáte nějaké informacE?
Doplňuji:
pl4toon – v tom případě by o tom měli informovat či něco aktualizovat, ne?

Bedy – ano je to problém, Skype nenávidim, má jinej a otravnej design a chyběj tam věci, které byly v Messengeru a které po sloučení ve Skypu fungovat nebudou… například Sdílení bez nutnosti poslat či přijmout onen soubor nebo využívání vlastních smajlíků, stejné nastavení vzhledu atd. Nejde jen o jméno a heslo

Nejlepší odpověď
pl4toon

Můj názor je, že nechávají servery pro Microsoft Messenger běžet kvůlli zemím, ve kterých je Skype blokován, ale Microsoft Messenger ne a také proto že asi nepřešlo dost lidí na to, aby mohli odstavit servery bez masivní kritiky veřejnosti. Nejspíš hledají nějaké východisko z této situace.

Další odpovědi
Bedy

Windows Messenger bude fungovat snad už jen v Číně. Jinak všude měl být vypnutý.
Mimochodem – je opravdu tak velký problém si stáhnout Skype? Vždyť tam se můžete přihlašovta pomocí přihlašovacího jména a hesla z Messengeru.