mandat

Jsou nějak příbuzní Peter Nagy a Jana Nagyová?

Nejlepší odpověď
marci1

Nejsou. Příjmení Nagy nosí velmi mnoho lidí. V Maďarsku je nejčastější, na Slovensku 5. nejčastější příjmení.

Další odpovědi
Nazdar Bazar

Ne,nejsou.

Mapel

Tak to opravdu ne.

Kelt

A kterou Janu Nagyovou máte na mysli? Tu, která hrála Arabelu, a nebo tu co je ženou bývalého premiéra Petra Nečase? Určitě ne. V žádném případě.

Lamalam

Ano, mezi všemi nositeli tohoto běžného přijmení se zcela jistě najde příbuzenská dvojice Peter a Jana.

Emefej

Určitě ano. Nechápu proč většina odpovědí je rezolutní ne. Copak všichni víte, jakého Petera a Janu tazatel myslel? Jenom v ČR je nositelů tohoto přijmení skoro 3000 a na Slovensku neurekom.

arygnoc

všetci novákovci v čr sú rodina?
to isté platí pre kováčov, nagyovcov, novotných, černých, bílých a pod.