misaly

jsou na trhu mobili s klasickou klavesnici?

stara baterie byla LiPol,nova je taktez a originalni.Mamji zakoupenou pres net tak ji poslu zpaky.A budu si muset koupit novy mobil ,ale je ho skoda protoze je jinak jak novy,A navic se delaji same dotykace a to moc nechcu .Delaji se jeste s klasickou klavesnici?a hlavne dobrym fotakem,internet a pod.blbosti nepotrebuju.

Odpovědi
beer

Ještě se najdou, například zde:
http://www.mi­ronet.cz/mobil­ni-telefony/mobilni-telefony-nedotykove+c23783/

Bedy

Ano, dělají. Asi nejlepší nedotykáč je Nokia E52 – má železnou výdrž, velmi solidní foťák s bleskem a automatickým ostřením, má přehledné menu a velký displej. Též má slot na paměťové karty, dále disponuje bluetoothem, má wifinu – můžete se na internet připojovat zdarma a řada lidí ocení i GPS navigaci. Cena je asi 5 tisíc Kč

Z levnějších mobilů můžu doporučit mobil Nokia 301 – nenabízí tak velkou výbavu jak E52, ale i výdrž baterky je pořád velká (udávaná doba hovoru až 1200 minut!), je to takový klasický mobil pro nenáročného uživatele. Wifi bohužel nemá.
Kdybyste chtěl něco obyčejného s wifi, doporučím Nokia C3–01, je to de facto taková levnější E52, ale to nevím jak je to s dostupností, je to přecejen už starší model. Možná ještě na skladech bude.

honza19hk

samozřejmě že ano. Dotykáč bych taky nechtěl,ani zadarmo.

rigormortis

Ohledně tvé otázky…stále se dělají, ale má to háček.
Musíš si uvědomit, že tyto mobily jsou skoro vždy zaměřené na určitý druh užívání.
Odolné: Sonim si nekupuj, je to drahá USA a recenze ho haní
Samsung- často pokažené reproduktory (jeden s klávesnicí sám mám)
Evolve…mno nevím, přijde mi to jako kopie Sonim, prý mívají horší opláštění, ale možná je to kus od kusu
Catepillar…jeden mám objednaný, ale nikde v ČR ho nemají skladem
Ostatní: Aligator…pro staré lidi, určitě spolehlivé, má SOS tlačítko ale to je vše
LG…chrch fuj
Nokia…tady by sis možná vybral, ale jen tak jeden max. dva
Sony Ericsson…tady by jsi možná našel takové ty starší modely styl 6210 atd…možná pro tebe dobrá volba, díval jsem se na Heuréku a něco jsem tam i našel i s dobrým foťákem, ale nechci tady dělat reklamu.

Doplňuji:
třeba tenhle: http://www.mo­biltime.cz/in­dex.php?route=pro­duct/product&pro­duct_id=241

Mc Merkurion

dělají,ale nebrat nokii,má nejhorší foťák co sem viděl