Martyn61

Jsou na trhu leštící přípravky na lak automobilu s kterými mohu pracovat na slunci??

Odpovědi
Ar

Martyn61, s žádnou leštěnkou by se nemělo dělat na přímém slunci. Čím tvrdší leštěnka je tím hůře se rozlešťuje.
Zase na druhou stranu ším je leštěnka řidší a lépe se s ní pracuje, je potřeba ji dříve obovit. Tvrdý vosk vydrží déle než tekutý polish.

ReHu

Povrch má na na přímém slunci moc vysokou teplotu a leštěnka se pak velmi rychle odpařuje a nelze je rozetřít, tak, jak je potřeba.
Taž velmi pravděpodobně ne.