pekynka

Jsou na tomto portále hodní lidé?

Jsou a moc! Všem děkuji za podporu, zkoušku jsem dala za jedna.

Nejlepší odpověď
vagra

Připojuji se ke gratulaci!

Další odpovědi
annas

Určitě máte radost. Gratuluji. Je to především Vaše zásluha.

BENYTA

To je vaše zásluha!
Ano,lidé jsou různí a já ve svém nezdolném altruismu věřím,že se rodí hodní,pak možná tu a tam pochytí něco špatného…
/Ne,nic jsem nepila…/

Chandler

si piš

Bumbes

no comment…
lidé só různí, zlé i hodné.

panenka

Hrozně moc ti gratuluji Pekynko

nabubindes

já bych se na to nespoléhal!

elektrikář

Jsou jinak by nepomohli radou. A hlavně mi nikdo z nich nekousnul.