beer

Jsou na tom všechny naše deníky tak špatně? Dnešního data v roce 1919 vzniklo připojení 23 obcí tzv. Velké Brno.

Dokonce ani Brněnský deník se o tom nezmínil jedinou větičkou. Zato spousta pitomostí, o kterých píší všechny noviny, ta tam byla )). Na co tam ti redaktoři jsou? Vždyť regionální deníky by se měly zajímat především o věci, s regionem souvisejícími a na toto konkrétní téma se dal vyrobit čtivý článeček !
Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/16­._duben
Doplňuji:
Tak pečlivě jsem to kontroloval a přesto chybka..(( Opravuji: ..připojením 23..

Děkuji všem za sdělené zkušenosti i názory !

Nejlepší odpověď
Drap

Dnešní mládež takové věci moc nezajímají, k naší velké škodě. A neni to žádná senzace. Za těmi se redaktoři honí. Možné taky je že to nikdo z nich ani nezaznamenal. Většina těchto míst je obsazována podle známostí a ne podle kvality. Bohužel, žijeme v takové podivné době.

Další odpovědi
anonym

Úroveň médií je poplatná dnešní době. Bohužel. Z toho plyne, že novináři daleko jistěji sáhnou po „kasovním trháku“, čili po senzaci.
Kdyby se těch zmíněných 23 obcí chtělo od Brna odtrhnout, potom by to asi zájem novinářů vzbudilo. Zrovna tak by jejich zájem vzbudilo, kdyby město Brno muselo k dnešnímu datu řešit utiskování a diskriminaci národností menšiny.
Upřímně vzato si ale myslím, že většina z těch zmíněných novinářů je na tom tak bledě, že si význam takového data a jeho výročí vůbec neuvědomili a takovou informaci si nedohledali.
Je škodou nás všech, že noviny jsou plné blábolů na téma, že některé TOP krasavici byly při vystupování z auta vidět kalhotky. Na druhou stranu je dobře vědět, že se v těchto kruzích ještě kalhotky nosí. To je volovina,co? Mrkněte do zpráv na internet a vidíte hned, jaká jsme společnost.

www

Tak tu informaci jsem taky nikde neviděl ☹.
Podle mne je to tím, že dnes jsou místo novinářů zpravodajci, převážně však z řad studentů ap. Což je škoda, chybí jim totiž profesionální přístup!

anonym

Je to věc, co se týká historie, velmi zajímavá, ale v dnešní době to zajímá tak možná 33% populace. Ve zprávách se razí podstatně krvavější trendy: kolik bylo mrtvých při nehodách, kde hořelo, tornáda, tsunami a vím já co ještě!

Reuef

jn mas pravdu ale vem si ze ty deniky neupozornuji ani na jina vyroci – napriklad roku 1943 dr. Albert Hofmann objevil psychedelicke ucinky LSD…