Avatar uživatele
BANAN93

Jsou na to nějaké akce ???

Mám operační systém WIN XP professional, vždy jsem s nimi byl spokojený, až do té doby co jsem stáhul hru Battle field 3 a zjistil že pod tímto operačním systémem již nefunguje. Dále jsem zjistil že využívá jen 3.25 GB ram – místo 4.096 GB ram

Chtěl bych třeba něco jako že příjdu vrátím win xp (nebo předložím učty za ještě dřívější win 3.11 – který byl ještě na několika disketách ) – doplatím něco a vezmu si ty win 7 nebo 8 s 64bit (zaplatil jsem za ně asi 3.500 a nechci dávat další 4500 za win 7 ) Prostě něco jako že jsem věrný zákazník microsoftu :D asi mě pošlou do ..... co ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4189 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

Na to žádné akce nejsou… Jeslti chcete moderní kvalitní systém, tak si nainstalujte Xubuntu nebo Kubuntu Linux. Ke stažení na www.xubuntu.cz nebo na www.kubuntu.cz. Oba systémy jsou v češtině a zdarma. Můžete si je i vyzkoušet bez instalace – rovnou z CD/DVD/flešky…
A máte-li legální licenci Windows 95 nebo novější, tak si můžete do těch linuxů nainstalovat rozšíření Wine. No a díky tomu Vám tam půjde spousta programů a her pro Windows. Případně si ještě můžete doinstalovat PlayOnLinux.
Myslím, že Battlefiled by tam měl jít…
32bitový systém umí pracovat maximálně s 3,25 GB RAM.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Tw!st

Tak si kup windows 7 nebo 8 a přeinstaluj ho. jo a pozor novější windowsy potřebují větší operační pamět než ty starší takže jestli máš malou RAMku tak si kup větší nebo se ti bude windows hrozně sekat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek