BANAN93

Jsou na to nějaké akce ???

Mám operační systém WIN XP professional, vždy jsem s nimi byl spokojený, až do té doby co jsem stáhul hru Battle field 3 a zjistil že pod tímto operačním systémem již nefunguje. Dále jsem zjistil že využívá jen 3.25 GB ram – místo 4.096 GB ram

Chtěl bych třeba něco jako že příjdu vrátím win xp (nebo předložím učty za ještě dřívější win 3.11 – který byl ještě na několika disketách ) – doplatím něco a vezmu si ty win 7 nebo 8 s 64bit (zaplatil jsem za ně asi 3.500 a nechci dávat další 4500 za win 7 ) Prostě něco jako že jsem věrný zákazník microsoftu :D asi mě pošlou do ..... co ?

Nejlepší odpověď
Bedy

Na to žádné akce nejsou… Jeslti chcete moderní kvalitní systém, tak si nainstalujte Xubuntu nebo Kubuntu Linux. Ke stažení na www.xubuntu.cz nebo na www.kubuntu.cz. Oba systémy jsou v češtině a zdarma. Můžete si je i vyzkoušet bez instalace – rovnou z CD/DVD/flešky…
A máte-li legální licenci Windows 95 nebo novější, tak si můžete do těch linuxů nainstalovat rozšíření Wine. No a díky tomu Vám tam půjde spousta programů a her pro Windows. Případně si ještě můžete doinstalovat PlayOnLinux.
Myslím, že Battlefiled by tam měl jít…
32bitový systém umí pracovat maximálně s 3,25 GB RAM.

Další odpovědi
Tw!st

Tak si kup windows 7 nebo 8 a přeinstaluj ho. jo a pozor novější windowsy potřebují větší operační pamět než ty starší takže jestli máš malou RAMku tak si kup větší nebo se ti bude windows hrozně sekat.