Jsou na polích s obilím, nebo dalšími plodinami (řepka,kukuřice atp..) klíšťata? Jak velký může být teoretický výskyt?

Nejlepší odpověď
gecco

Pole nejsou úplně obvyklým biotopem klíštěte – ale rozhodně se tam jedinci vyskytnou mohou.

Další odpovědi
střevo

dyž máš víc jak jeden a půl promile tak nejsou

anonym

Řekl bych že ne, v lese jich je ale spousta.

střevo

gecco seš blbej ? vod tebe bych čekal něco jinýho

anonym

Už vám sráč protáhl hnědku skrze střevo?špíno.

anonym

Nevim co myslis? Pokud vemu v potaz, ze v polich kde se neco pestuje neni prirozeny vyskyt zvirat ze ktereho by mohly klistata vysavat krev, tak jejich vyskyt dle teto teorie bude nejspis nizsi. Ted zalezi jak moc tam zvirata ktera tam chodi treba jist tyto plodiny ci hledat jinak potravu a nebo se jen schovat (relaxovat) :).. Zdali tam presote neprenasi klistata z lesa a vzhledem k tomu ze v takovem poli jsou casto vysoke plodiny a precejen klistata radi vyssi rostliny a casto je pole pekne pod naporem slunka, takze se tam ti paraziti muzou pekne vyhrivat? Zas teoreticky tam neni asi moc vody, coz je muze zahnat spis na kraje poli kde se nemusi tolik namahat aby se dsotali k vode ci do stinu nebo k zviratum co tudy projdou. Moje nynejsi predstava je tedy takova, ze pokud tam jsou tak spis nekde zkraje poli nez v jejich hlubsim stredu? Co myslite?