Barinka

Jsou na modelu Citroenu AX10E ostřikovače a kde se popřípadě spouští?

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat zda jsou na tomto modelu auta odstřikovače, popřípadě kde se spouští, děkuji :)

Nejlepší odpověď
anonym

myslíte jistě ostřikovače. ono je potřeba okno ostříknout a ne si odstříknout 😁
viděl bych to na stejné páčce jako stěrače. to znamená buď přitáhnout k sobě, nebo jí zamáčknout atd. trysky bývají na kapotě, nebo přímo v ramínkách stěračů. dále se podívat, zda je někde nádržka a voda v ní

jelikož existuje motorek ostřikovače jako náhradní díl, tak to ostřikovače musí mít

Další odpovědi
Lamalam

U většiny Francouzů je to stejné, páčka stěračů k sobě – ostřikovač předního skla. Páčka stěračů od sebe – ostřikovač zadního skla.