Kerynka

Jsou muži v přechodu?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Tak to je průšvih nikdo mě to neřekl a já to prošvihl,nějak sem si nevšiml že by něco proběhlo.:)

Další odpovědi
gnosis

muz se fyzicky meni neustale, ovsem ke zmene k „horsimu“ asi zacina dochazet po 30, kdy dochazi ke snizovani produkce testosteronu a zmenam hladiny dalsich hormonu – ubyva svalova hmota, zmensuje se prirozeni(mezi dospelosti a starim az o 1 cm), pozdeji mohou prijit poruchy erekce a snizene libido. psychicke priznaky prichazi asi kolem 40 – castejsi unava, vycerpani apod. ale mnoho lidi, tyhle psychicke priznaky bere jen jako vymluvu k nicnedelani:)
google!

Zdroj: zena.centrum.cz/sex-vztahy/laska-a-vztahy/2007/12/1­0/clanky/andro­pauza-muzsky-prechod/

arygnoc

andropauza

  • mužský prechod.

Anglická skratka PADAM (čiastočný androgénny deficit starnúcich mužov).
Postihuje asi 40% mužov medzi 40 – 60 rokmi.
Prichádzajú zmeny v psychike, niekedy až depresie.
Problémy s erekciou – dôsledok úbytku testosterónu.
Nie je spojený so stratou plodnosti.

Zdroj: heureka.tym.sk/spres­ne.php?book=a&do­taz=andropauza

oskar

Říká se ,že muži po padesátce chytnou druhou mízu co je na tom pravdy?

Jikra

Já jo, a už dlouhoooo!!!

editečka

ano aj… vačšina mužov je v prechode do neskorého veku…

Zdroj: skusenosti