Zlatý

Jsou muzi urazlivejsi nez zeny?

Umite se taky tyden nebavit,kdyz jste urazeni,nebo mate pocit,ze se vam stala krivda?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

těžko. Tohle s pohlavím vůbec nesouvisí.

Další odpovědi:

Zlatý

Nevím jestli jsou urážlivější, ale já bych se nedokázala nebavit tak jedne den, druhý by mě to určitě přešlo. Bývalí sousedé se dokázali nebavit i měsíc- bylo to spíše ze strany manželky.

týden se nebavit a zešílím,nedokážu být zticha ani hodinu,jsem ukecaná,ale myslím,že muži jsou stejně urážliví jako ženy

Zlatý

nie na pohlaví záleží. Ten ješitnejší je aj urážlivejší.

Zlatý

Ano křivda se mi stává, to máš pravdu-tedy alespoň já to tak vnímám. Na druhou stranu vydržet týden se nebavit to bych nevydržel.
Ale jinak nejsem jak se říká nasí..cí typ.

Stříbrný

Coze? Co si to o nas myslite?! No to jste teda nemela ! ;-)

Stříbrný

Uraženej dovedu být tak den.Pohlaví bych do této otázky neřadil.

Diskuze k otázce

Zlatý

iceT

Zajima me nazor druhych,mam ve svem okoli dva sourozence,obou pohlavi,a znam je dobre.Ona je schopna nekomunikovat hodne dlouho,pokud ma pocit,ze se ji deje ujma,at uz opravnena ci ne,a zjistuju,ze on je na tom uplne stejne.
Vim,ze spousta chlapu si da pesti a pak dobry,ale zenske se dokazou nesnaset pomerne dlouho.
Tak by me zajimalo,s cim ta urazlivost souvisi.

anonym

jo tak to je věda mám dvě sestry a ty když se urazí taky nedokážou spolu hoooodně dlouho komunikovat,je to tvrdohlavostí a i tím že ani jedna neumí přijít jako první a podat ruku na usmíření

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.