dudu

Jsou mezi námi indigové děti?

Jestliže ano, pak toto je určitě jedno z nich /garantuji Vám, že si hezky poplačete/:
http://www.you­tube.com/watch?v=Dx8P3a1-AUQ

Nejlepší odpověď
beer

To video ukazuje pouze mimořádně nadané dítě, kterých je dnes stále víc.
Indigové děti ale mezi námi nejsou, jedná se o výmysl:
http://www.sy­sifos.cz/index­.php?id=slovnik&ac­t=zobrazit&id­d=&pismeno=&vy­raz=1207222887&hes­lo=Indigové%20dě­ti

Další odpovědi
Funna

Jestli jo…tak já žádné bohužel neznám…
Doplňuji:
hmm…takjsme si nějak nepoplakala…děv­čátko je sice roztomilé a sympatické a taky hodně ukecané…ale to je asi tak všechno…nechápu proč bych si z jejího vystoupení měla sednout na prdel…a jestli je tohle indigové dítě?…to asi těžko…nic paranormálního na ní není…a pokud si přečtu charakteristiku těchto dětí ve Wiki…tak to z 99% procent sedí na mne vč. doby narození taky…ale indigové dítě nejsem…to se jen Nancy Ann Tappeová nudila a vymyslela poblázněnou teorii .-)

Damiana

Nadané děti jsou všude a v každé době. Stejně jako ty blbé. On jim vždycky akorát někdo vymyslí nějaké zajímavější „jméno“, aby se na nich dalo víc vydělávat. Takže: ať indigové nebo dys-, obojí je stejný nesmysl.

krum

Sice je talentovaná, ale k zjištění jestli je indigo nebo ne by to chtělo trochu nějaké jiné prostředí a podmínky než je talentová soutěž. Tedy pokud nějaké indigo děti vůbec existují…

dudu

ad Funna: již z indícií které o sobě dáváš je nad slunce jasné, že víš téměř všechno o životě a přemnoho jsi toho již viděla. Holt na Tebe ve svých třiašedesáti nemám a při sledování výkonu této žákyně jedné z ukrajinských mateřinek jsem se nechal dojmout hlavně kvůli své pokročilé senilitě. Jen tak mimochodem, já přece netvrdím, že indigové děti existují, pouze připouštím možnost. A na prdelku si nesedej neboť je zima a mohlo by ti něco zamrznout.