Avatar uživatele
dudu

Jsou mezi námi indigové děti?

Jestliže ano, pak toto je určitě jedno z nich /garantuji Vám, že si hezky poplačete/:
http://www.you­tube.com/watch?v=Dx8P3a1-AUQ

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, anonym, anonym před 4081 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

To video ukazuje pouze mimořádně nadané dítě, kterých je dnes stále víc.
Indigové děti ale mezi námi nejsou, jedná se o výmysl:
http://www.sy­sifos.cz/index­.php?id=slovnik&ac­t=zobrazit&id­d=&pismeno=&vy­raz=1207222887&hes­lo=Indigové%20dě­ti

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?www Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Funna

Jestli jo…tak já žádné bohužel neznám…
Doplňuji:
hmm…takjsme si nějak nepoplakala…děv­čátko je sice roztomilé a sympatické a taky hodně ukecané…ale to je asi tak všechno…nechápu proč bych si z jejího vystoupení měla sednout na prdel…a jestli je tohle indigové dítě?…to asi těžko…nic paranormálního na ní není…a pokud si přečtu charakteristiku těchto dětí ve Wiki…tak to z 99% procent sedí na mne vč. doby narození taky…ale indigové dítě nejsem…to se jen Nancy Ann Tappeová nudila a vymyslela poblázněnou teorii .-)

Upravil/a: Funna

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

Nadané děti jsou všude a v každé době. Stejně jako ty blbé. On jim vždycky akorát někdo vymyslí nějaké zajímavější „jméno“, aby se na nich dalo víc vydělávat. Takže: ať indigové nebo dys-, obojí je stejný nesmysl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
krum

Sice je talentovaná, ale k zjištění jestli je indigo nebo ne by to chtělo trochu nějaké jiné prostředí a podmínky než je talentová soutěž. Tedy pokud nějaké indigo děti vůbec existují…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
dudu

ad Funna: již z indícií které o sobě dáváš je nad slunce jasné, že víš téměř všechno o životě a přemnoho jsi toho již viděla. Holt na Tebe ve svých třiašedesáti nemám a při sledování výkonu této žákyně jedné z ukrajinských mateřinek jsem se nechal dojmout hlavně kvůli své pokročilé senilitě. Jen tak mimochodem, já přece netvrdím, že indigové děti existují, pouze připouštím možnost. A na prdelku si nesedej neboť je zima a mohlo by ti něco zamrznout.

před 4081 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek