Drap

Jsou média cenzurována ?

FCB dnes : Hana Jakobová Sweden

Prezident EU Barroso řekl při zahájení předávání
Nobelových cen v Norském Oslo toto..

„Ani tady nebudou představitelé Česka – politici s
kriminálním pozadím nesmí sedět v sále s ostatními
reprezentanty a královskými rodinami“… — v
Kungsholmen-Stockholm

A Česká média opět mlčí !!!

Nejlepší odpověď
KdoSiOdJinud

řekl bych, že ještě hůř – než aby „jen“ cenzurovali, tak si upravují realitu a manipulují tak s masy lidí

Další odpovědi
fcoop

Myslím,že je to blábol.Tedy ne že by naši politici byli Rychlé šípy – to určitě nejsou – spíš ta druhá parta, ale to by si p.B. nelajsnul.

http://www.par­lamentnilisty­.cz/profily/o­tazka.aspx?id=16364

Pikantní je i skutečnost,že se odpovídá zrovna Bolševik.

anonym

Jistý uživatel se předchozí den bezelstně přiznal, že mu chodí do mailu 50 spamů denně, – viz ve zdroji:
Žel opomněl varovat, že hodlá transplantovat lživé fakes i na původně korektní web.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/taky-nachazite-tolik-spamu-a-nevyzadanych-emailu-ve-vasi-schrance-pred-vanocemi

Rocker

U nás rději napíšou,kolik toho vypila Bartošová,k tomu dají barevnou fotku a spoustě lidí takové informace stačí.

led

Nebojme sa použiť správny výraz!
Cenzúra, nech použijete akékoľvek slovo, jestvuje. Nezáleží na politickom zriadení. Médiá zverejňujú toľko, koľko im popruhy majiteľov, či vládne orgány, dovolia. Povedať pravdu môže byť veľké riziko. Zatiaľ to síce nie je tak, ako za 1.republiky (ČSR), keď sa šéfredaktori a „majitelia“ novín striedali, aby noviny nezanikli, kým predchádzajúci šéf sedel vo väzení.
Úprava reality, prípadne „ticho po pěšince“, alebo „dělat mrtveho brouka“(ako vo vašom prípade), je tiež cenzúra pravdy.

huxa

dle mého si zase dnes něco vymyslili…
ale notak, drape, ty snad víš, co je cenzura, to, že se něco nevyskytne ve zprávách a nemění se tím nějak kontext neni cenzura, cenzura byla za komunistů (které si tušímže moc dobře už nepamatuješ), kdy se vydávali převážně jedny noviny a v nich se SSSR jen vychvalovalo, to, že sis nemohl zpívat co chtěl, to byla pravá cenzura, toto je jen o sledovanosti.
U nás na vesnici se ještě traduje taková komická hláška „V Rusku mají obilí jako telegrafní sloupy“ „Tak vysoké?“ „Ne, tak daleko od sebe“ :)

anonym

Podmínky v zahraničí si netroufám hodnotit a kritizovat, ale v našich podmínkách určitá omezení v některých případech fungují ze strany majitele (majitelů, vydavatelů…) periodik.

zzzzz

To víš, že je cenzura pořád. Např. nesmí psát o trestné činnosti „diskriminovaných“ protože by to mohlo vyvolat nepokoje. Když byla v Ostravě demonstrace od holešovské výzvy, tak ČT odmítla o tom vysílat reportáž v regionálním vysílání. Až ten dav vtrhnul do televize, tak se teprve podařilo donutit je reportáž vysílat. Jinak referují o každém nedůležitém prdu.