Mirrorwoman

Jsou listy lesních jahod jedlé?

Máme na chatě spoustu lesních jahod, zajímalo by mě jestli jsou jedlé i listy. Nešel by z nich potom uvařit třeba čaj?

Nejlepší odpověď
hanulka11

mladé lístky jsme sbírali a sušily na čaj

Další odpovědi
ten který je

Ano jsou jedlé a může se z nich udělat lahodný čaj.

http://clanky­.vareni.cz/ja­hodnik-obecny/

hanka R+

Já si myslím žě ano :) má teta ho děla :) aji z kopřiv,lipy, a tak… :) tak zkuste taky udělat :) budu vám držet palce :))

natushka

jj je z toho moc dobrý čaj ale sestřenice je chroupe i usušené tak zkuste myslím že to bude dobré a určitě zdravé