vlk.1408

Jsou lidé jediní savci, kterým se stává, že se omylem kousnou do jazyka?

Nejlepší odpověď
annas

Na anglické stránce jsou opakovaně vložené stejné dotazy, ale bez odpovědi.,

Ale přesto na na jedné stránce odpovídá zoolog Colin Sanders, zoolog, o možnost kousnutí do vnitřku pusy, tedy lze i do jazyka:

Ano. Nemohu říci, jaká je frekvence kousnutí,, ale stává se to.
Ve skutečnosti to je v podstatě důvod, proč jsou jedovatá zvířata, jako zmije, imunní vůči vlastnímu jedu.

Do animals bite their tongue accidentally like humans do?

Další odpovědi
Drap

Myslím, že ne, fakt ale je, že mi něco podobného žádný jiný savec nikdy neříkal.

anonym

Řekl bych, že u skotu se to může stát. Několikrát jsem viděl divný výraz podobný u člověka.

BANAN93

můj pes se občas kousne do jazyka při přetahování se se mnou o hračku (když přechňapává) ale nijak to na sobě nedá znát – přetahoval by se dál :)

led

Myslím že nie, ale ľudia sú jediní savci, ktorí potom o tom dokážu celé hodiny hovoriť, teda pokiaľ si ho úplne neprehryznú.