rigormortis

Jsou lidé bez Facebooku nějak ochuzeni?

Přijde vám že lidé bez Facebooku, ICQ, Skype a Twitru nějak strádají??
Nejsem si jist, ale prostě mám takový určitý pocit že ano…dle určitých neancí, kdy se vás někdo nejdřív zeptá na Facebook účet (nemám), potom na ICQ (nemám), potom na telefon (nedám) a nakonec ani nemám televizi!! Jsem snad asociál?
Doplňuji:
Neříkám, že facebook nechci…jen nevím co bych s ním dělal…fotky?? Tak dobrý fotograf na to, abych reprezentoval nejsem, názory? Nechci přijít o známé a sociální status, události? jsem líný a jsem rád mimo dosah…

Nejlepší odpověď
honza19hk

Tak např. já FB ani jiné podobné blbosti nemám a vůbec mi to nevadí.
telefon a internet jako takový mi stačí. Na televizi nekoukám jelikož tam prd dávaj.

Další odpovědi
anonym

Ne, jsi rozumný člověk, který si nedá ukrást ze svého života ani minutu blbostma.

Drap

Ani mě podobné věci vůbec neschází, spíše naopak, netuším k čemu by mi mohly být dobré.

arygnoc

rozhodne nie sú, skôr naopak.
správy, ktoré chcú, resp. ktoré potrebujú dostať, dostanú (vďakabohu, obálky a známky stále predávajú), existujú telefóny, a to najkrajšie – osobná návšteva.

Človek bez fb nie je stresovaný, že toto alebo ono som premeškal, nestihol, nestráži si lajky (ako to, že ich je tak málo?), vyhýba sa skutočne zbytočným informáciám (skutočne ma nezaujíma, že moja známe XY si kúpila novú podprdu a tlačí ju na materské znamienko, napr.).
a venuje ten stratený čas na fb radšej sebe.

fb je davová psychóza, twitter to isté, ako aj ostatné sociálne siete.
a tv? pred rokmi sa mi pokazila a novú som nekúpil, trápi ma akurát to množstvo reklám, o ktoré som prišiel, a diely akéhokoľvek seriálu , v ktorých som nevidel, ako José García y Salandra Maccho Santos Jorgé Sanito kráča po schodoch ku Maríi Anne Capabella y Domingo Susan Porte (celých 40 minút!!!) a povie jej, že sa uvidia zajtra.

život bez tv a fb je lepší, bohatší, príjemnejší, a pravdepodobne i zdravší.

huxa

Mám facebook, skype hrozně spomaluje PC. K čemu je? Ušetřím měsíčně stokoruny za volaní a SMS, neboť se můžu s kamarády domlouvat přes FB.

anonym

místo facebooku používám Google+ a ochuzen si rozhodně nepřipadám, spíše mám dojem že je G+ podstatně lepší než Facebook.
Doplňuji:
smyslem takové sítě je samozřejmě posílání Zpráv rodině, nebo přátelům, nebo prostě jen skupině lidí se společným zájmem, v tomto ohledu facebook už selhává, soustředí se více na marketing a a reklamy než na tento původní účel, … na g+ žádné reklamy nejsou tam to funguje ještě velmi dobře.

RyuzakiKate

Ptal ses jen na fb, takže co se týče jeho, ochuzena nejsem. Založila jsem si ho v půlce devítky a zrušila ve druháku, protože už mě neskutečně s*aly ty kecy a nejsem zvědavá na to, abych musela pomluvy a kecy spolužáků vnímat i doma. Ti, kteří mě mají opravdu rádi, si na mě seženou kontakt vždycky, a né jen přes podělanou stránku. Nejvíc mě asi štve to, že si tam člověk něco dá, a hned se to stane majetkem facebooku. Úžasně to vystihuji díl IT Crowd „Friendface“ (S03E05)
Jinak mám Skype, icq a Twitter. Když nechci, tak online nejsem, vždycky mi může někdo napsat na mobil. Twitter mám kvůli tomu, abych věděla novinky o kapelách, které mám ráda. A hlavně je bezpečnější.
A ty dobře děláš, že to máš takto, chválím :)