Nechápavé

Jsou lepší šroubováky na bity nebo normální šroubováky ?

Nejlepší odpověď
gecco

Při srovnatelné kvalitě hrotu jsou lepší „normální šroubováky“, ale zaberou děsně místa…
😉

Další odpovědi
cochee

Já mám radši bity, ale v některých situacích se prostě musí vzít šroubovák. Už se mi stalo několikrát, že jsem potřeboval šroubovat šroub, který byl hodně hluboko v díře (plastový kryt nějakého přístroje) a s bitem jsem se na něj nedostal, protože „ručka“ na nasazení bitu byla moc tlustá a do díry se nevešla.

Klaproth

Pro některé situace je vhodnější jeden typ, pro jiné je to naopak.

Emefej

Je lepší vidlička nebo lžíce? Asi jak na co, že.