Avatar uživatele
Shef

Jsou lepší pro osvěžení nanuky tzv. vodové, nebo krémové?

Každý si jestě v horkých letních měsících koupí pro osvěžení zmrzlinu nebo nanuk.Ř adíte se mezi ty, co mají radši nanuky na vodové bázi, nebo spíše na ty krémové? :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? zzzzz, Danina65 před 2982 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hans51

Na osvěžení preferuji vodové; krémové spíše na chuť 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Danina65

Jestli mohu podotknout, tak zmrzlina.Vodová, kdysi dávinko meruňková, černý rybíz, jahoda.Už tomu nejsem tak propadlá, tak ani nevím, jestli se dá něco stejně úžasného koupit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Tali Vael

já jsem spíše na ty krémové,ikdyž vodovou si dám taky, nejradši mám Míšu,ikdyž už dávno není to co býval,pamatuju dobu,když mi mamka jako 5 leté kupovala Míšu za 7kč a byl 2× tak velký než je dnes,dnes stojí skoro dvacku a jeden třikrát klapne pusem a je po něm :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

U pokladen v Kauflandu (v sezóně) prodávají balení o 16 kusech vodové šťávy, které se dají doma zmrazit a jsou docela dobré i přesto, že v nich je chemie, ale kde dnes není, že?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
chachar1922

Já vodové ráda nemám a nemám ráda ani ovocné zmrzky. Takže nejlepší je točená zmrzka vanilková či čokoládová (nebo mix) a pak mrož (jo, je ovocný), míša a nogger, nebo jak se to jmenuje :)
A pak si ráda dávám kopečkové zmrzliny se zajímavými příchutěmi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arachis

Obojí je sladké a já mívám brzy po nich žízeň. Takže mi to přijde nastejno, ale krémovou lížu déle, takže se asi více osvěžím u ní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Obecně mám raději vodové a sorbety než smetanové, krémové nanuky a zmrzliny. Stačí mi tak 3 – 5 ks za sezonu… ;)
Raději se v létě osvěžím ovocem nebo zeleninovým salátem.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek