Jsou lepší pantofle nebo bačkory?

Nejlepší odpověď
anonym

Asi pantofle, protože bych nechtěl natáhnout bačkory!

Další odpovědi
Děda Louda

Nejhorší je být bačkora pod pantoflem.

arygnoc

v lete „pantofle“, v zime „bačkory“.

Front

Pantofle, já ale nejraději bosky.

marci1

Ani jedno. My tomu říkáme „papuče“. Je to takové hezké, hřejivé označení. 🙂

JarkaHor

Já jsem za pantofle, ale pokud jsou zdravotní, ty klasické bych nekoupila, protože jsou hrozně špatně udělané noha z nich vyjíždí jsou nepohodlné a hlavně nezdravé.

vranovahan

Já teda nedám dopustit na bačkory. Zvlášť teď v zimě. Podle mě je to na zimu nejlepší dámská domácí obuv. Zvlášť pak třeba nějaké pořádně chlupaté. Teď právě jedny takové mám, konkrétně z CCC, viz https://ccc.e­u/cz/damske/bo­ty/backory a jsou naprosto perfektní. Konečně mi nemrznou nohy. :) V létě ale možná pantofle zase vytáhnu. :)

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.