huxa

Jsou kuřáci imunní vůči Alzheimerově chorobě?

Hledal jsem na wikipedii, no, zde nějaký pošuk psal také u tohoto článku, že při kouření marihuany je riziko rakoviny větší než u cigaret, proto tento zdroj již neberu jako důvěryhodný a ptám se vás :)
Doplňuji:
kri kri- o tom, zda-li kuřáci jsou iminní (alespoň z části) proti Alzheimerově chorobě

Odpovědi
badisko

Dam ti teda jinej odkaz…http://c­s.wikipedia.or­g/wiki/Marihu­ana mistre huxo a naco se ptate ?…opravdu se ptate na to na co se ptate …?…ano pouziva se i pri leceni teto nemoci do jake miry budete imunni to netusim.. kazdej je proste jinej a kazdy ma k nemocem jine dispozice …spis mi to zni jako alibismus …ona je sice trava skvela pri leceni do jiste miry ..ale zdravemu cloveku muze vzit vic nez da …nemam nic proti koureni ganji ale opatrne .....nedivej se jen na jeji vyhody.. ale zvaz i rizika

anonym

Rakovina z fajčenia nie je spôsobená nikotínom, ale splodinami horenia -rôzne dehty, uhľovodíky a látky obsiahnuté v papiri a tabaku. To isté platí i tzv. bylinkové cigarety, včítane tých z trávy.
A o čom bola reč?
Doplňuji:
Ah, fajčil som (kouřil), tak mi to uniklo.
No, proti tomu nemcovi určite budú imúnni. Ale teraz neviem kedy.

Orange

Ano, protože se nedožijí věku, ve kterém se objevuje.