Angelique

Jsou krvelační lidé vhodní do armády, k policii, jako patologové, jako prosektoři, nebo by se z toho měli z toho léčit?

Nebo jako hasiči, pro uklízení dopravních a jiných nehod? Kteří lidé pracují na úklidu místa trestného činu nebo nehody? Jsou to nějací specialisté od policie, nebo od pohřebních služeb, nebo ze zdravotnictví – koroner? Je k těmto úklidům nutná nějaká zvláštní kvalifikace?

Hlavně mi neříkejte, že patří na psychiatrii, jde mi o účinnou kompenzaci, kdy neškodí svému okolí a přemění nedostatek ve výhodu a službu společnosti.

Odpovědi
led

Jednoznačne NIE! Táto otázka, čo akoby predurčovala charakter menovaných profesných odborov, je neprijateľná v tomto tvare. Je urážlivá voči menovaným profesiám.

Drap

Ne. Krvelační lidé patří na psychiatrii.

Lamalam

Už jsem ti to napsala tady: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/pokud-se-v-nejake-nemovitosti-stane-trestny-cin-vrazdy-jak-je-tato-prodejna
Zajdi ke svému psychiatrovi, zřejmě jsi několik posledních návštěv vynechala a tvůj stav se začíná horšit.

Angelique

led

Položit otázku znamená hned někoho soudit? Není to právě to co dělali s lidmi fašisti a komunisti, kteří vytvářeli z lidí stádo bez vlastních názorů a bez myšlení? Okřikujete a kážete rád jiným lidem?

led

Angelique,
Máte plné právo, ktoré vám nikto neberie položiť otázku.
Než položíte otázku najprv si ju premyslite, na svojom názore trvám. Vaša otázka je nesprávne formulovaná.
Podobnú chybu robíte aj v diskusiu. zovšeobecňujete.
Nehádžte statočných a poctivých ľudí do jedného vreca so zápornými.

Angelique

Lamalam

proč mám jit k psychatrovi? nikdy jsem tam ještě nebyla a on mi odpoví mé otázky?