e1232851@trb

Jsou kozí rohy pálivé ?

Nejlepší odpověď
dědapetr

PÁLIVEC (kozí roh)

Středně pálivý delší “kozí roh”, na řezu téměř kulatý. Má vyšší vzrůst a tmavěji zelené plody. Je určen nejen pro sterilaci, ale i přímý konzum v technické i botanické zralosti.PÁLIVEC (kozí roh)

OHNIVEC

Intenzitě pálivosti odpovídá i název tohoto beraního rohu, který navazuje na odrůdu PÁLIVEC. Kromě výrazně ostřejší chuti se od této odrůdy odlišuje také delším plodem, který má v technické zralosti světle zelenou barvu. Je určen především pro sterilaci celých nevyjádřincova­ných plodů.

Další odpovědi
Drap

Podle druhu. Některé jsou i sladké, něktepé mírně pálivé, některé hodně pálivé. Je třeba vyzkoušet.

gecco

Tak nějak – jemně…
Ke klobáskám nebo k uzenému jsou ´akorát´…
😉

briketka10

ne, musí to na nich být napsaný
já koupila nepálivý, pálivý jsou s
feferonkou, nebo s chilli a taky by
to na nich mělo být napsaný nej
jsou s Kauflandu ty velký :))

anonym

Jo, už to nejsou ty „kozí rohy“ co bývávaly!

www

Mají být lehce pálivé, za což si dnes musíš většinou připlatit, poněvadž většina nepálí vůbec.
Zkušenost

anonym

Kdy dáš další nominaci?

Mimozemšťan

kup si pepr