iceT

Jsou knihy,které jsou k dispozici na internetu

stejné jako klasické knihy?Mám na mysli počet stran a tak.Zlákala mě Twilight sága a tak jsem se rozhodla si to napřed přečíst,než se podívám na film.Našla jsem si nějakou stránku,kde si to přečíst můžu.Podotýkám,že nemám e-čtečku,ale nechtěla bych být nějak ochuzená.Děkuji.

Nejlepší odpověď
anonym

ano, e-kniha je po obsahové stránce naprosto identická jako papírová. Počet stránek se může lišit, ale je to malý rozdíl, tak max. 2–4 stránky. Převádím si e-knihy do formátu, který mi vyhovuje v mobilu a PDA.
Doplňuji:
dej si knihy do mobilu, aplikací je dost na čtení knih, jen si vybrat. Pokud někde čekám apod. tak si čtu, zahraju hru