Pokročilý

Jsou kalhotky tanga (ještě) sexy?

Nebo to bylo jen módní šílenství a teď uz se to nosí jen jako funkční spodní prádlo pod určitý druh oblečení? Přijde to někomu významně sexy? Ze by to vyhledával? Hezky zadecek přeci vypadá líp v něčem ùplně jiném.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pěkně stavěná dívka nic takového nepotřebuje, je dostatečně sexy i tak.
Naopak ta neforemná v nich bude vypadat ještě hůř, třeba až odpudivě.
Názor

Další odpovědi:

Pokročilý

Ano - byly, jsou a budou - vždy pro určitou skupinu lidí. Někdo má rád holky, někdo zase vdolky, někomu se líbí zadek v tangách, někomu holej a někomu v bombarďákách, co člověk, to názor.

Zlatý

Souhlasím s Vámi, že pro to, aby člověk, ať žena či muž byli sexy, nemusí mít na sobě tanga ( když už pomineme hygienické důvody, proč nenosit tanga ). Mě se třeba líbí kalhotky ve francouzském stylu. Krajky třeba představují romantiku a vypadají i sexy. A mužům se většinou líbí, když toho má žena zakryto trochu více, probouzí to v nich fantazii a zvědavost.

Bronzový

Ano sexy jsou, ale pozor ne na každé slečně. Je potřeba, aby slečna do takovíchto kalhotek měla i vypracovaný zadeček. Jinak to může mít spíše negativní efekt než pozitivní.

Zlatý

mně přijde, že takové a podobné výdobytky jakoby likvidují romantiku jako takovou

Zlatý

na každýho tangáče působí úplně jinak jak tak čtu tady.Já osobně neznám nic antisexuálního.
Doplňuji:
myslel jsem tím že neznám nic co by působilo antisexuálnějš...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.