dudu

Jsou ještě v obchodech nabízeny zadělávané dršťky v konzervě?

Jsem milovník všeho od masa, ovšem zatím marně pasu po restauracích kde jsou např. nabízeny kvalitně připravené plíčky na smetaně a podobné speciality.
Také postrádám dříve běžně nabízené konzervy se zadělávanými dršťkami. Nemáte prosím někdo typ zda-li je tato konzerva u nás ještě nabízena v obchodech a za jakou cenu.
Doplňuji:
Souhlasím s Vámi, zmiňujete ideální řešení. Jenže moje bába nesnáší každý pokrm připravený z vnitřností. Když vařím ze zmíněných ingrediencí, remcá a je schopna vyhodit mě i použité nádobí. Věřte, že po letitém soužití bych se s ní kvůli pomíjivému požitku asi nerad rozcházel.

Nejlepší odpověď
briketka10

taky jsem je sháněla, ale
viděla jen ty mražené :(
a polívka už není co bývala..
plíčky MŇÁM úplně chrochtám..
Doplňuji:
taková škoda já miluju všechno od vnitřností
zrovínka o víkendu jsem dusila dvě vepřový
srdíčka na cibulce a smetánce Hami Mňami 😁

Další odpovědi
zjentek

před nedávnem(ne moc dávno) jsem si zadělala držku úplně sám a je to tak nejlepší, vřele doporučuji ;q

gecco

Tak zadělávané dršťky už jsem neviděl – ani nepamatuju…
Dršťkovku si občas kupuju (Hamé, v plastovém ´střevě´), ale není to ono – musím ji dochutit (a raději i přidat drštěk) – prostě nouzovka…
Bohužel – dršťky se z dříve ´opovrhovaných´ staly delikatesou – takže si je dělám sám (dršťky jako takové, naštěstí, není problém koupit).
___
Pokud jde o plíčka – taky už si nepamatuju, kdy jsem je jedl naposled – ale pokud si dobře pamatuju, bylo to v Ostrovačicích u Nedbálků (kdybys jel okolo – tak i kdyby je zrovna neměli, vřele doporučuju v podstatě cokoli – vaří výborně).
😉
Doplňuji:
K Doplnění:

Ach ty baby…
Kdyby tak člověk hned zezačátku domyslel ty konce…
😉

anonym

V konzervě asi už nejsou nikde,vídávám je v obchodech ve sklenicích,ale ta mi moc nejede,špatně ochucená,kupuji si zamražené v penny za 65kč,ty jsou fajn a shodou okolností jsem jí měl včera k večeři.
Jsou v plechu pro hafany:http://www.sprav­nekrmivo.cz/ma­so/maso-v-konzerve/drstky-v-plechu-800-g.html