Avatar uživatele
dudu

Jsou ještě v obchodech nabízeny zadělávané dršťky v konzervě?

Jsem milovník všeho od masa, ovšem zatím marně pasu po restauracích kde jsou např. nabízeny kvalitně připravené plíčky na smetaně a podobné speciality.
Také postrádám dříve běžně nabízené konzervy se zadělávanými dršťkami. Nemáte prosím někdo typ zda-li je tato konzerva u nás ještě nabízena v obchodech a za jakou cenu.
Doplňuji:
Souhlasím s Vámi, zmiňujete ideální řešení. Jenže moje bába nesnáší každý pokrm připravený z vnitřností. Když vařím ze zmíněných ingrediencí, remcá a je schopna vyhodit mě i použité nádobí. Věřte, že po letitém soužití bych se s ní kvůli pomíjivému požitku asi nerad rozcházel.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: dudu

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, redy, briketka10, gagaga, anonym, zzzlatokopka před 3283 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

taky jsem je sháněla, ale
viděla jen ty mražené :(
a polívka už není co bývala..
plíčky MŇÁM úplně chrochtám..
Doplňuji:
taková škoda já miluju všechno od vnitřností
zrovínka o víkendu jsem dusila dvě vepřový
srdíčka na cibulce a smetánce Hami Mňami 😁

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

před nedávnem(ne moc dávno) jsem si zadělala držku úplně sám a je to tak nejlepší, vřele doporučuji ;q

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

Tak zadělávané dršťky už jsem neviděl – ani nepamatuju…
Dršťkovku si občas kupuju (Hamé, v plastovém ´střevě´), ale není to ono – musím ji dochutit (a raději i přidat drštěk) – prostě nouzovka…
Bohužel – dršťky se z dříve ´opovrhovaných´ staly delikatesou – takže si je dělám sám (dršťky jako takové, naštěstí, není problém koupit).
___
Pokud jde o plíčka – taky už si nepamatuju, kdy jsem je jedl naposled – ale pokud si dobře pamatuju, bylo to v Ostrovačicích u Nedbálků (kdybys jel okolo – tak i kdyby je zrovna neměli, vřele doporučuju v podstatě cokoli – vaří výborně).
😉
Doplňuji:
K Doplnění:

Ach ty baby…
Kdyby tak člověk hned zezačátku domyslel ty konce…
😉

Upravil/a: gecco

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

V konzervě asi už nejsou nikde,vídávám je v obchodech ve sklenicích,ale ta mi moc nejede,špatně ochucená,kupuji si zamražené v penny za 65kč,ty jsou fajn a shodou okolností jsem jí měl včera k večeři.
Jsou v plechu pro hafany:http://www.sprav­nekrmivo.cz/ma­so/maso-v-konzerve/drstky-v-plechu-800-g.html

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Jídlo a vaření