Elssir

Jsou ještě holky, které se nezajímají jen o namakance,kteří umí jen nadávat a vytahovat se?

Aby bylo jasno. Já jsem normální, žádný chudinka, který je jak párátko, ale zatím snad všechny holky, které jsem kdy poznal mají oči jen pro ty drsné frajery, co nosí náušnice a vše řeší pěstmi.

Nejlepší odpověď
anonym

Líbí se mi pokud má muž drsný vzhled, ale nikoliv chování – nebo v takové úrovni, že nikomu neubližuje.
Doplňuji:
Záleží i na tom jestli jedinec jenom drsně vypadá a nebo se i tak chová. Třeba někteří ani mouše neublíží. Na druhé straně jsou tací kteří vypadají skoro jako princové z pohádek, ale jejich chování je ne příliš hezké. Ale je často těžké povahu člověka jistě odhadnout. Tak mě ani nepřekvapí pokud se z „milého člověka od sousedů“ nakonec vyklube násilník.

Další odpovědi
iceT

A jsou ještě kluci(muži),kterým nejde o to,jak žena(dívka) vypadá zvenku,ale jaká je uvnitř?

anonym

Určitě se takové holky vyskytují,ale když budeš bloumat kolem fitka, tak je nenajdeš.Musíš do divadla,do knihovny,do muzea,na výstavu atd. tam budeš mít víc šancí kápnout na tu pravou.A kdyby ne,aspoň se kulturně pozdvihneš..:D

Nikkol

A ony jsou nějaké takové, které se zajímají o namakance co umí jen nadávat? To by musely bejt pošahaný 🙂
Takový chlapi mne tedy nepřitahují. Nemám ráda násilí a lidi co vyvolávají spory.
A myslím si , že je nás hodně takových.

anonym

Také patřím mezi ty normální a všiml jsem si, že hodně holek jim to baští. Nějak to nechápu a taktéž nechápu, proč některé hezké a sympatické holky mají po boku různé podivné typy jako sebrané z podchodu nádraží. Když to vidím, tak mě to docela mrzí. Naštěstí mám doma také jednu z těch normálních holek.

Funna

jo…určitě existují…ale na tebe už asi budou moc staré…protože tihle týpci přitahují hlavně pubošky a ty ještě mentálně nevyvinuté… .-)

monky24

Kupříkladu já o takové vůbec nemám zájem.

KdoSiOdJinud

Má přítelkyně je ukázkou toho, že existují 😁

terry

Určitě jsou. Asi hledáš na nesprávných místech.
Také se naskýtá otázka, jestli ještě jsou kluci, kteří se nezajímají jen o holky, co vypadají jak modelky a v hlavě ( i srdíčku) mají …

RyuzakiKate

Hehe, namakanci se mi přímo hnusí, ale párátka asi nemám ráda ještě víc, protože si pak vedle nich připadám jako hroch :D
Z vlastní zkušenosti musím potvrdit odpověď Vlka z lesa, ti „princové“ byli sice k sežrání, ale nikdy se ke mně nechovali nijak převratně. Pak mám kamaráda, u kterýho vím, že pro mě bude mít vždycky slabost (když už ji měl od 1. třídy, tak to asi tak i zůstane), ten by rozhodně titul „princ z pohádky“ nezasloužil, je to klasický pankáč, ale strašně hodnej a citlivej, i když to nedává před ostatními najevo… Podle mě maj ti citliví lidi vždycky nějakou slupku, pod kterou se můžou dostat jen jim podobný typy.
O frajírky jsem nestála vážně nikdy, spíš si od nich držím odstup nebo dělám srandu, to je fajn zábava.

Nykki

Myslím,že takhle otázka je absurdní a nemá tu co dělat..
Doplňuji:
JInak jo existují.. Viz.: já :D

pizlicka

libi se mi hodne vysoci,hodne stihli muzi,s jemnym chovanim,kteri mene mluví,ale vice jednají.nemam rada ukecane frajirky a je jedno jak vypadaji.