monka

Jsou i zvířata homosexuálové ?

Nejlepší odpověď
anonym

Takové chování je u zvířat celkem časté,hlavně u zvířat žijících ve smečkách nebo stádech či hejnech. V takovém společenství se k páření mladí a slabší jedinci nedostanou a tak je sexuální aktivita se stejným pohlavím provozována jako náhražková činnost za přirozený rozmnožovací-oplozující styk.Při dostatku partnerů opačného pohlaví se jedinci,kteří se dříve oddávali kopulaci se stejným pohlavím vrací k obvyklým praktikám sloužícím k udržení rodu.Je to něco podobného jako když ve věznicích dochází k homosexuálním stykům u osob,které mimo věznici preferují heterosexuální styk…:D

Další odpovědi
led

„homosexuálne správanie vedci pozorovali pri 450 z viac ako milióna existujúcich druhov zvierat.“
http://koktail­.pravda.sk/ako-sa-v-sexe-odlisujeme-od-zvierat-dty-/sk_ksav.asp?c=A061230_­094404_sk_ksav_p20

anonym

Z přiloženého odkazu se něco málo dozvíte.

Zdroj: http://www.004­.cz/homosexua­lita-u-zvirat

Drap

Stává se. V některých případech dost často o homosexualitu nejde. Například u psů to nemusí být homosexualit, ale dává tím pes naevo svoji dominanci.

jmhad

jsou,ale příklady ti teď neřeknu.Sexuální orientace vychází z genů a ze sestavy mřížky DNA.A ani u zvířat není pevně stanoveno,že se každý gen strefí do té správné skupiny, kterou si představujeme jako normální.Ale co je normální?Vždyť třeba ve starém Říme byla homosexualita mužů zcela normální. U žen,podle tehdejšího náhledu na ně,se to nezveřejňovalo,či dokonce odsuzovalo.Ty měly jen sloužit potřebám mužů.

Kamionacka09

Ja sem v jednom dokumentu videla lesbicky orientovany opice.

NotFound

Ano homosexualita u zvířat byla mnohokrát pozorována.

Zajímavý fakt – v roce 2003 byla udělena cena za nejabsurdnější výzkum studii na téma „Homosexuální nekrofílie u divokých kachen“. Výsledkem výzkumu bylo, že se kačer spletl.

iceT

Viděla jsem kdysi obráze páříících se tří jelenů,nebylo zrovna poznat kdo je samec nabo samice,ale dle odborníků homosexualita mezi zvířaty není zase až takovou senzací.