England1522

Jsou hlídáni děti prezidenta ČR a SR agenty?

Nejlepší odpověď
led

Táto otázka tu už bola zodpovedaná.
Vzhľadom na možné ohrozenie prezidenta sú chránení aj jeho najbližší. Bližšie informácie o ochrane týchto ľudí a jej spôsobe, sú predmetom utajenia.
Doplňuji:
O utajení hovorím v súvislosti s činnosťou pracovníkov Odboru ochrany vládnych činiteľov.
Pozornejšie oko už pozná oficiálnu ochranku podľa oblečenia, správania a inych vonkajších znakov, ale už nepozná ich deľbu práce.

Další odpovědi
Tomaash.cz

Ale prd… žádné utajení. Ochranu zajištují příslušníci PČR. Odbor ochrany vláních činitelů a rodinných příslušníků… Žádné soukromé bodyguardy náš právní systém neumožňuje … možná je to škoda. 😉