Jsou firmy, kde musíte všechno co máte u sebe odevzdat zaměstnavateli na vrátnici?

např. mobil, klíče, ozdoby,…

Zaměstnavatel se bojí špionáže, aby jste třeba v nějaké ozdobě neměl schovanou flasku.
Mobilem, aby jste si nemohli vyfotit něco z podniku

Nejlepší odpověď
dave09

Před několika lety jsem měl přes léto brigádu v Preciose, kde se vyrábějí především broušené kameny, a tam nikdo nesměl projít přes vrátnici s mobilem, který byl vybaven fotoaparátem. Myslím, že to tak je v mnoha větších firmách.

Další odpovědi
skorcovaz

Ano, v jedné takové firmě jsem pracoval. Mobil sme mohli mít jen na povolenku a ta se vždy předkládala. Nemohli jsme taky u sebe nosit flashku, ani foťák, nebo MP3 přehrávač, vlastně ani nic kovového, jako třeba pásek – pouze klíče. Všechno se vyndavalo z kapes a každý před odchodem prošel rámem na kontrolu kovů a pak Tě ještě ošacovali plácačkou. Vyráběli jsme Black Berry a Dell a opravovali Palm a X – Box..